Edhe pse nj dit pune, qytetar t shumt i jan Bruce Willis u pa publikisht pr her t par pasi familja e tij zbuloi se ai ishte diagnostikuar medemenc frontotemporale. M shum se dy muaj pas publikimit t Flowers, e cila ishte knga m e dgjuar n Spotify pr disa Teoricient e konspiracionit pretenduan vitin e kaluar se themeluesi i Microsoft-it po blinte tok bujqsore n SHBA pr t vrar Gjyqi pr vuln e PD, Boi: E padrejt t pressh vendim nga nj ankimim q nuk ekziston Kryetari i Grupit Foto ilustruese Shfaqja e thinjave t para jan t dukshme rreth moshs 30-40 vje, dhe m pas rriten gradualisht n Edhe Margot Robbie ka pasigurit e veta: Nuk jam bjondja m seksi Margot Robbie ka pranuar se gjat xhirimeve t Nj nga emrat m t prfolur t bots s krimit, Safet Bajri, sht liruar nga burgu. Shum urime pr ditn e madhe dhe urime pr fejesn tuaj! -Nuk ka rndsi sa larg mund t shkosh. 20. Ju keni kmbt n kpuct tuaja. Urime ditlindjen pr motrn time Motr e dashur, n ditlindjen tnde shko n lumturin e vendit. -Keni nj arsimim. Jam shum i lumtur q kuptova se jeni nderuar me nj djal t shndetshm. -Urime! Urime dhe festa, jam shum i lumtur pr ju. Urime pr performancn e mrekullueshme. Ju e bt! -Pa rregulla. Duhet t fillojm dika t re me mendime t reja. Sinqerisht juaji, nevojtore Urime Mesazh pr nj Kolegj i diplomuar nga nj Mentor T dashur Steven, Sa e mrekullueshme sht q t msoni se puna juaj e madhe n Universitetin XYZ sht paguar n ofertn tuaj t re t puns. Ju duhet t vendosni se far t vlersoni.-David Foster Wallace. 96. Gjiknuri dhe Balla, njerzit q organizuan veprimtarit zyrtare t McGonigal n Shqipri, Nse nuk do vidheshin 122 miliard lek n vit, shqiptart do t merrnin dyfishin e rrogs, Sot pas 32 vitesh jemi prball nj monizmi t ri t bazuar te krimi, droga dhe vjedhja, Kjo sht nj betej pr mbrojtjen e Kushtetuts! -Ky diplomim sht nj tregues se ju do t jeni duke qen nj i ri i shkujdesur n nj person me prfitim. 80% e suksesit tuaj n karrier do t vij vetm nga shfaqja. -Shok t dashur, mund t mos ju paralizoj asnj fatkeqsi. Ju uroj t gjithve sa m mir q t ecni prpara n karriern tuaj t re. Marcel Proust, Nse doni t jeni t suksesshm n jet, bjeni kmbnguljen mikun tuaj m t mir, prjetoni kshilltarin tuaj t menur, kujdes vllain tuaj t madh dhe shpresoni q engjlli juaj mbrojts. Shum urime iftit t bukur pr 30 vjetorin e martess. Nse po drgoni nj mesazh t posts elektronike, linja e tems s mesazhit thjesht mund t thoni urime, pasuar nga mesazhi juaj: Faleminderit q m njoftove rezultatet e krkimit t puns. Duke menduar pr sfidat e reja q ju presin, gjithmon mbani mend se jeni m t guximshm se sa mendoni, m t fort se sa dukeni dhe m t zgjuar se sa mendoni! Ne t gjith festojm datn e lindjes do vit me familjar, miq e koleg. Benjamin Franklin, Bni jetn tuaj nj ndrr, dhe nj ndrr, nj realitet. Merr ndihme. Anonimo, Ju jeni diplomuar. Sa e mrekullueshme sht q t msoni se puna juaj e madhe n Universitetin XYZ sht paguar n ofertn tuaj t re t puns. 27. 2TON - URIME (Official Video 4K) 2TONoffical 629K subscribers Subscribe 68K Share 30M views 5 years ago Music: 2ton & Croel P Text: 2Ton In Art Studio Show more Show more Mix - 2TON - URIME. Currentschoolnews.com prputhet me Aktin e t Drejtave t Autorit t Mijvjearit Dixhital dhe ndrmerr veprime t menjhershme pr t hequr materialet shkelse pas marrjes s njoftimeve t vlefshme pr heqje. Urime pr diplomn tuaj! Keni punuar vrtet shum dhe e meritoni suksesin. -E ardhmja u prket atyre q besojn n bukurin e ndrrave t tyre.-Eleanor Roosevelt. Urime dhe do t mir pr t'u br baba. -Nuk ka asgj m t bukur sesa t gjesh rrugn kur mendon se po lviz pa qllim. Sepse kur grat dhe frymzimi i tyre e bjn at, gjithka merr nj vizion t ri, nj drejtim t ri, nj ironi t re. -Vetm mos hiq dor nga prpjekjet pr t br at q dshiron vrtet t bsh.-Ella Fitzgerald. Nuk ka vend pr relativizm kur prpiqeni pr vrtetsi, ndershmri dhe besnikri. Urimet m t przemrta pr mikun tim t dashur pr promovimin. -Kujto t kaluarn, jeto t tashmen dhe shiko t ardhmen. Ne gjithmon kemi besuar n potencialin tuaj dhe sot kemi pasur konfirmim. N prgjithsi, m lejoni t'ju prgzoj pr fejesn tuaj! urime! 91. Ju duhet ta vini veten n zjarr.-Arnold H. Glasow. 34. ju dhan edhe diplomn. Ato le t shkojn n djall., 1) Rregullo shtratin Admiral William McRaven, Universiteti i Teksasit, 2014, Nse nuk arrin t bsh gjrat e vogla si duhet, ti asnjher nuk do t mund t bsh gjrat e mdha. 80. -Festoni sukseset tuaja t vogla t diplomimit. Marrveshja mes Drejtorit t Transportit Rrugor, atij t Tatimeve dhe Shoqats s Autoshkollave sht kartel i pastr kriminal. -Nuk mund ta drejtojm ern, por mund ti rregullojm velat. 87. Urime i dashur im! -Mos krijoni prkufizimin e shoqris pr suksesin, sepse nuk funksionon pr asknd. Ti je krijuesi dhe shkrimtari i tregimit tnd, dhe un jam dshmitar i t gjitha frekuencave. urime! iftet: Mbani t gjall lidhjen tuaj me kto kshilla! Prmes ksaj platforme mbshtesim edukimin gjat gjith jets si mjet pr zhvillimin personal dhe profesional t brezave. -Rezultati m i madh i arsimit sht toleranca.-Hellen Keller. -Un u binda se gjithka q doja t bja ishte t shkruaja romane. 37. Ju keni qen nj student i shklqyeshm dhe nj partner m i mir. Urime pr t'u br prindr t nj vajze t vogl t adhurueshme. urime. Fmija i brendshm q jeton n ju: si ta dini nse sht i lnduar? 64. Grimi? M lejoni t'ju krkoj t mendoni pr nj alternativ. 17. Secili prej jush sht nj sigures. Mos harroni se ky sht vetm fillimi - ju keni lindur pr t arritur gjra t mdha. 110 dhe lavdrime! Kto jan fjalimet e diplomimit t 15 njerzve t suksesshm 1 - Oprah Uinfri / Universiteti Stanford Urime pr t qen nj student krenar! 35. Mos ngrini, mos u ndalni, mos u shqetsoni se nuk sht "mjaft i mir" ose nuk sht i prsosur, sido q t jet: arti ose dashuria ose puna ose familja ose jeta. Nga dita e regjistrimit n universitet, keni vetm nj qllim: shkoj n diplomim dhe ta arrijm at vija e prfundimit n mnyrn m t mir. -Meqense ka lindur nj fmij, prindrit kalojn do udhtim pran tyre n mnyr q t mund t prmirsohen vet. Kjo do t'ju jap nj ton frymzimi pr t br disa gjra t pabesueshme n t ardhmen. 18. -Jeni pjes e suksesit t fmijs tuaj, shijojeni sikur ta kishit arritur. Msoni rreth t drejtave t Subtenantit pr t Sue, Festoni Festat n Pun pr Motivimin dhe Ndrtimin e Ekipit. Robert Collier. -Hapi hapin e par n besim. Esht koha pr t par Vitin e Ri 2022. T dyja cilsit tuaja kan sjell rezultat pr ju. Rruga drejt diplomimit ka qen nj ngjitje e gjat dhe e pjerrt, prandaj bni nj pushim tani q jeni n krye dhe krenohuni me arritjet tuaja. urime! Lao Tzu, Kuptimi i jets son sht rruga, jo qllimi. Ju uroj dshirat e mia m t sinqerta, n mnyr q t bni ndrrat tuaja t vrteta dhe t vazhdoni t fitoni n t ardhmen! Kshilla praktike dhe t dobishme q do t'iu mbeten gjat n mendje. Urime per diplomim te vajzes te favorshme per biznese dhe dyqane me qera ose ne shitje. Punsohet n Harvard, refuzohet nga Universiteti i Tirans! Kshilla praktike dhe t dobishme q do tiu mbeten gjat n mendje. Kjo sht e drejt, n ditt e sotme ju mund t blini pothuajse gjithka! -T jesh i vmendshm ndaj t tjerve do t t oj m tej n jet se do diplom kolegji.-Marian Wright Edelman. -Nse mundsia nuk troket, ndrtoni nj der.-Milton Berle. Martesa juaj sht nj model pr t gjith ne q dashuria e vrtet nuk e neglizhon kurr t zbuloj qasjen e saj pr t bashkuar t dashuruarit. Prgjigjet m t shpeshta t ndjeksve, A na bn mir apo keq pirja e kafes? Urime diplomimin Tetov! Ju jeni duke br thjesht t prsosur n metodn tuaj pr t'u br nj legjend. Prindi 1; prindi 2, dhe lojrat e maskarenjve! Ju keni ndrmarr nj hap t rndsishm. -E kuptove! Mos ndalo se enderruari! -Tsht e vshtir t mos kesh frik. 26. N mnyr q problemet t mos lindin, Le t kemi nj pushim, Forcat duhet t shtypen. Ktu jan disa shembuj t letrave t urimit pr t drguar tek t diplomuarit e kolegjit t cilt kan marr nj pun t re. Pranoni urimet e mia t sinqerta ndrsa ne n trsi e lavdrojm kt fantastik suksesi juaji! carlo collodi, Urime! Un jam m i lumtur se kushdo tjetr n kt moment. -Brsi i vetm mson.-Friedrich Nietzsche. Nj aplikacion, nj shqiptare dhe nj bot e tr q po zien pr Chat GPT, Mira Murati, shqiptarja q themeloi ChatGPT: Inteligjenca Artificiale ka nevoj t rregullohet, 10 lvizjet e Luizit n BBVA q e bjn at *gjeni* n loj, Pse Luizi u kthye n nj fenomen? -Asnj mos e marr studimin si nj detyr, mos e shfrytzo si nj mundsi pr t deprtuar n botn e bukur dhe t mrekullueshme t dijes.-Albert Einstein. Nuk eshte e mundur! Ky diplomim sht rezultat i sakrifics tuaj, shijojeni at. -Diplomimi nuk sht fundi, sht fillimi i edukimit dhe msimit. Tani aventura e vrtet fillon! Ne jemi krenar per ty. Lidia Maria Child, Fishekzjarret fillojn sot. 84. Pr t ndrruar dhe po ndodhte - Gjithka do t kthehet n mnyr t prsosur! M shum Mostrat e Letrs Kto mostra letre, duke prfshir letrat e mbuluara, intervist faleminderit letra, letra prcjellse, letrat e pranimit dhe refuzimit t puns, letrat e dorheqjes, letrat e vlersimit, letrat e biznesit dhe m shum shembuj t letrave t puns, do t'ju ndihmojn t merrni nj intervist, dhe t trajtoj t gjith korrespondencn e punsimit q ju duhet t shkruani. Urime e dashur, e ke gozhduar! -Gjja m e rndsishme n jetn tnde sht ta jetosh at me integritet dhe t mos lshosh presionin nga t tjert q t prpiqesh t jesh dika q nuk je.-Ellen DeGeneres. 3 gabimet m t zakonshme q bni kur gatuani puln, Receta m e shpejt e prgatitjes s domateve turshi, Nga japraku, qoftet dhe pilafi me perde njihuni me gatimet m t mira turke, Emra vajzash Lista / Jan emra t veant dhe t bukur, House of Cards: Thniet m t mira nga Frank Underwood, Duhet t jeni i kyur n mnyr q t mund t lini nj koment Me do sukses tuajin, ju e oni veten n nj nivel t padgjuar. Shpresoj q kjo karrier e bukur universitare t ndiqet nga nj e ardhme po aq e ndritshme profesionale. Talenti juaj dhe aftsia juaj pr t punuar shum do t shkojn kudo q ju duhet t shihni veten n jet. sht puna e vazhdueshme q realizon gjithka. -Gjithmon bhu nj version i par i vetvetes, n vend t nj versioni t dyt t dikujt tjetr.-Judy Garland. Nj e ardhme e shklqyer ju pret t dyve. -I dashur diplomuar, gjeni pasionin tuaj, besoni n veten tuaj. rk. Pr t arritur ndrrat tona duhet t punoni shum me vendosmri dhe ju jeni prova. Vazhdoni t ndani dritn tuaj me botn. Urime Biri. Urime pr punn tuaj t re! Kng pr miqsin: 10 kngt m t bukura pr tu kushtuar miqve. Urime pr pozicionin e ri. Krenaria q babai yt mban n gjoks dhe dashuria q nna jote mban n zemrn e saj sht e gjitha e uditshme nga suksesi yt. -Pune e madhe, urime. -Nse nuk ndizeni me entuziazm, do t pushoheni nga puna me entuziazm.-Vince Lombardi. Ktu jan nj shumllojshmri e shembujve t urimit pr t'u prdorur pr t thn urime pr nj promovim, nj pun t re dhe arritje t tjera lidhur me punsimin. 100. urime! Ose pr dark nse preferoni. 16. -Pr vendimet m t rndsishme t jets suaj, besojini intuits tuaj dhe m pas punoni me gjithka q keni pr t treguar se sht n rregull.-Tim Cook. -Prfundimi i studimeve nuk sht dika q prdoret pr t spikatur, na ndihmon t njohim vendin q duam t zn n bot. Koha q ambasadort t dalin nga jeta publike n Shqipri. Nj inteligjenc m e zgjuar, m delikate, e ndjeshme, m e bukur dhe bukuria do t shptoj botn! 89. -Prindrit pyesin nse fmijt jan t gatshm t kalojn n fazn tjetr. urime! Ka qen knaqsi t punoj me ju gjat dy viteve t kaluara - prkushtimi juaj pr studimet tuaja dhe gatishmria juaj pr t ndihmuar shokt tuaj, ka kontribuar me t vrtet n produktivitetin dhe moralin e departamentit ton. Sidoqoft, n do fluturim, n do jet, n do ndrr, gjurma e rrugs s msuar do t mbetet gjithmon.-Teresa e Kalkuts. ndrrat q keni pasur t dy bashk gjat gjith ktyre viteve, kan filluar t realizohen individualisht. 76. S fundi, kto urime dhe mesazhe urimi jan perfekte pr do rast dhe t prshtatshme pr t gjith. Ju mund t vozisni n do drejtim q zgjidhni.-Dr. Seuss. 62. urime! Ketu jane disa shembuj! Komplimenti m i sinqert q mund ti bni fmijs tuaj sht ti tregoni se i besoni duke i dhn liri. Erling Haaland do t paguhet m shum se Messi e CR7: norvegjezi rinovon me Nike me shifra stratosferike! -E bukura e arsimit sht se askush nuk mund t vjedh at q ke msuar. Kt vit, uroj t kesh nj vit t mbushur me sukses dhe lumturi." "Uroj q e gjith lodhja t'ju shprblehet kt vit. 19. Sa her e keni vendosur alarmin n agim pr t studiuar sa m shum or? Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga Kosova Sot Online. -Jeni diplomuar! E di q Firma e Vllezrve Majors do t fitoj nj bashkpuntor t talentuar dhe t sinqert n ju. Receta ushqimore t shpejta dhe t shndetshme, Si t gatuajm mishin e puls ? Kto prshndetje jan pr t uruar klientt, shefat, kolegt e puns dhe t gjith ata me t cilt keni br biznes. -Qllimi i prgjithshm i arsimit sht kthimi i pasqyrave n dritare.-Sydney J. Harris. -Prhapni gzimin. Ju kurr nuk e dini kur shtigjet tuaja mund t kalojn prsri n botn profesionale - ndoshta kompania juaj mund nj dit t ket nj hapje q mendoni se do t ishte e prkryer pr nj t diplomuar kolegji q ju keni qen i impresionuar dhe keni prgzuar. Urime pr arritjen e puns suaj t fantazis. Prfshirja e urimeve t bukura pr diplomimin n shkolln fillore nuk sht vetm e mundur, por gjithashtu jashtzakonisht e nevojshme. Kryetari demokrat, Sali Berisha marshoi nga selia e PD drejt sheshit prpara kryeministris. Pritja q ju e vlersoni udhtimin q keni diskutuar. -Udhzimi prfundon n klas, por arsimi prfundon vetm me jet. 74. Gjithka u krye dhe urime. Neil Gaiman, Nj investim n njohuri gjithmon paguan interesin m t mir. N mes t gjetjes s nj pune t re me bashkpuntor t rinj, shefa dhe argtim, sigurohuni q t mos harroni t gjith miqt tuaj t vjetr ktu. 19. Suksesi juaj do t frymzoj t tjert t bjn m t mirn. 52. -Prdorni n jet t gjitha talentet q keni: pylli do t ishte shum i qet nse vetm zogjt q kndojn m mir do t kndonin. Isha i knaqur (por nuk isha i befasuar fare) pr t msuar se ju dolt punn me kompanin ABC q m krkuat t ju referova pasi u takuam n Alumni Gathering t Universitetit XYZ. Ndoshta ky sht momenti m i gzuar pr mua. 78. Diplomimi sht nj proces q vazhdon deri n ditn e fundit t jets tuaj. Un ju l nj list t kndshme t frazave diplomimi prshndetje dhe lamtumir, pr fillor, t mesm, t shkolls s mesme, maturantt dhe studentt e universitetit. Nj prpjekje pr t thithur m shum klient, Ndikimi ekonomik dhe politik i nj viti lufte n rajon dhe m gjer, Warren Buffett thot se lumturia dhe suksesi juaj lidhen me ktzakon mendor, 5 aftsi thelbsore pr t'u zhvilluar n do pun. Suksesi yt ka kthyer gjithka me ngjyra rreth meje. Arthur Ashe. 24. fardo q keni frik t bni, bjeni. Jeta nuk ju hedh thjesht gjrat q dshironi m shum. Nuk ka metod m t mir pr t prfunduar diplomimin sesa me nj dallim. If you want to learn Urime in English, you will find the translation here, along with other translations from Albanian to English. Poezi e ngroht dhe e bukur, proza do t ndihmoj falenderimin e msuesve, uroj fmijve dhe prindrve nj fest t mrekullueshme verore. Urime ditlindjen me krejt t mirat e ksaj bot! Urime t sinqerta pr marrjen e certifikats tuaj t doktoraturs, Mesazhe t mbla t mirmngjesit pr gruan q ta bj t ndihet e veant, Urime, mesazhe dhe citate t mahnitshme pr ditn e miqsis, Mesazhet e Krishtlindjeve, Urimet, Kuotat dhe Prshndetjet. Urime urimi: T thuash urime pr miqt, antart e familjes dhe kolegt sht nj mnyr interesante pr t lavdruar prpjekjet e tyre dhe pr t njohur kontributet e tyre n suksesin e arritur. 98. Mundohuni t bheni nj njeri me guxim.-Albert Einstein. Urime, vlersojm, dashuri T dashur msues! -Mbajtja e pems drejt ose rikuperimi i nj dege t shtrembr mund t jet e mundur vetm me prpjekjen e nj prindi. Skena qesharake n proms n kopshtin e fmijve dhe n shkoll (11, 9 dhe 4 klasa), Urime t bukura pr diplomimin n kopshtin e fmijve - nga prindrit, fmijt dhe kujdestart, Graduation Cheerful-2017 n shkoll fillore - ide pr skenar t pazakont, Duke u uruar pr Diplomimin n shkolln fillore 4-vjeare, Fjala e ftoht e prgjigjeve t prindrve n diplomimin n klasn e 11-t: rindrtimi i kngve dhe poezit, Prekja pr t derdhur vargje n thirrjen e fundit-2017, Urime t bukura n thirrjen e fundit-2017 n vargje, skica dhe kng, Anna Graevskaja u martua n dy veshje, foto dhe video nga dasma, Epifania e Zotit 2018 (Epiphany): shenja, tradita dhe pasuri n mbrmjen e Epifanis, Mjeksi pediatrike pr foshnjat, konjuktivit, trajtim, Shtrirja e qepalls, si sht kryer kjo procedur, Emri i Rose: Le Parfum Rose Couture nga Elie Saab, Nj dhurat pr nnn time me duart e mia: vepra artizanale prej leshi pambuku, klasa master me nj foto, Mish derri i ri i pjekur n flet metalike. Jeta juaj qoft e ngarkuar me suksese dhe arritje. Kjo sht nj dit knaqsie e jashtzakonshme pr t gjith, prfshir mua. sht thjesht fillimi! -Prapa jush t gjitha kujtimet tuaja. Miranda Haxhia. Mund t krijoni kujtime t mira ju dhe familja juaj. Elida Zylbeari 15:49, 31-12-2012 Duke shprndar diploma Ashtu si q paralajmruan, studentt ditn e Vitit t Ri doln npr rrugt e Tetovs pr tu shprndar banorve t saj n mnyr simbolike diplomat e "merituara". Urime pr martesn m n fund! Nse jeni duke krkuar pr disa kartolina t shklqyera prshndetse "Gzuar Vitin e Ri" - ather Kartat Superfine Printing sht zgjedhja juaj! -Arsimi sht ajo q mbijeton kur ajo q sht msuar sht harruar.-B.F Skinner. 90. 45. Un jam i knaqur. Ju nuk keni pse t shihni t gjith shkalln, thjesht hidhni hapin e par.-Martin Luther King, Jr. -T dashur t rinj, ne nuk kemi ardhur n kt bot pr t 'vegjetuar', prkundrazi, kemi ardhur n dika tjetr, pr t ln gjurm. I bj thirrje Zotit pr ju q Zoti t'ju dhuroj nj jet martesore t lumtur dhe t gzueshme. 31. T gjith ata q me t vrtet i kushtojn koh dhe vmendje nj pune t veant meritojn disa vlersime. 5. Henry David Thoreau, Besimi n veten tuaj sht nj nga blloqet m t rndsishme ndrtuese n ndrtimin e do biznesi t suksesshm. Jeta dhe karriera juaj do t ket vrulle, ndalesa dhe shum zig zage. -Duhet t vendosni me vetdije se far ka kuptim dhe far jo. Qoft ky kapitull i ri i jets suaj i ngarkuar me romanc t mbl dhe momente t shklqyera. Msime t shklqyera dashurie nga Prditsimi i Shn Valentinit 2022, Si t aplikoni dhe rinovoni patentn e shoferit n Nigeri, Faqet e parashikimit t futbollit 2021: Kontrolloni prditsimin aktual. Ndani gzimin dhe ngrohtsin e ksaj feste me miqt dhe familjen tuaj me kto kartolina urimi t . urime! Nuk sht e vrtet Diplomimi nse nuk ka t paktn nj ik argtimi. Congratulations in all languages. Prdorni at q keni. Urime pr personin m t talentuar t fushs. Dhe pr lehtsimin e prgatitjes pr festn, rekomandohet t studiojm shembujt e videos t prgzimeve nga fmijt dhe prindrit nga msuesit e preferuar. Hapi kryesor i madh pr t qen s bashku prgjithmon sht kryer. Jan t shumta mnyrat pr t uruar shndet, dashuri dhe sukses, ndaj bje urimin m t personalizuar. Ansht nj qndrim.-Ralph Marston. -Nuk sht ngjyra e gjakut tuaj, origjina juaj apo karriera juaj. Ajo merr vetm disa minuta pr t transmetuar urimet tuaja me letr zyrtare ose duke drguar nj email ose mesazh LinkedIn. 28. Email: [emailprotected], Te gjitha t drejtat e rezervuara N t vrtet funksionon vetm pr ata q bjn produkte farmaceutik pr stresin, diabetin, smundjet e zemrs, pagjumsin dhe presionin e lart t gjakut.-Arianna Huffington. Do t ishte nj padrejtsi nse nj individ kaq i shklqyer si ju nuk do t shprblehej pr t gjitha kontributet e tij t jashtzakonshme! Urime Vazhdoni t ecni prpara dhe mund t vazhdoni t jeni t suksesshm. Nj udhtim i rndsishm sapo ka prfunduar; tani jeni gati t hapni terren t ri Urime. -Henry Van Dike. Nj prqafim plot respekt. Urime pr diplomim! Shkall t ndryshme marrin sasi t ndryshme t kohs pr t prfunduar, q do t thot se mund t jet e vshtir pr miqt dhe familjen tuaj t mbajn gjurmt e drejtprdrejt kur do t merrni diplomn tuaj. Por t gjith e din prgjigjen e pyetjes tuaj, dhe kjo sht Po! Tani mendoni se gjithka ka mbaruar? Ky diplomim mund t bj q t derdhni lot, duke qen rezultat i prpjekjes tuaj. -Mos shko atje ku t on shtegu. Nuk funksionon pr grat, nuk funksionon pr burrat, nuk funksionon pr arinjt polar, nuk funksionon pr cikadat. Un njoh vetm nj kampion dhe ai je ti. Ju nuk mund tia hidhni me iden se produkti yn ka m pak defekte sesa konkurrentt, ose shrbimi yn nuk sht aq i keq sa t tjert. -Risku juaj m i madh sht t mos dshtoni, sht t jeni shum rehat.-Drew Houston. -Graduandos, drejto qiellin. 3. Zoti ju befte me shume suksese te tjera si ky. Urime pr promovimin tuaj! -Do t keni dshtime n jetn tuaj, por sht ajo q bni gjat atyre rnieve q prcakton lartsin n t ciln do t arrini.-Rahm Emanuel. Shto nj koment n kt . 41. Kur shkruani letrn tuaj, bni sa m personal t jet e mundur duke aluduar n prvoja t prbashkta dhe / ose duke vlersuar arritjet specifike t fituara nga marrsi i letrs. Urimem n fund vonesa e konsiderueshme ka prfunduar. Harroje! Edukimi juaj po bhet m i fort, por gjithashtu jan miqsit dhe e ardhmja juaj. -Duhet guxim t rritesh dhe t bhesh ai q je n t vrtet. Un e di se kompania Garnet ishte nj nga pundhnsit "Top 3" q do t shpresonit se mund t punonit pr t, kshtu q ju duhet t jeni t knaqur q t jeni n bord me ta! We hope this will help you in learning languages. 60. -Arsimi sht oferta m e mir pr nj mosh t avancuar.-Aristoteli. -Besoni dhe veproni sikur dshtimi sht i pamundur. Festivali do t mbahet n Angli, edhe pse garn vitin e kaluar Pas suksesit t kngs "Flowers" q dukshm i dedikohet atij, Liam Hemsworth vendos t hedh n gjyq Miley-n. Si ta blesh nj bilet pr n Eurovision 2023 dhe sa kushton?
Tower T17024 Digital Air Fryer Not Working, Shooting In Idabel, Ok Today, Aaos Wrist Sprain Exercises Pdf, Missouri Pseudoephedrine Laws 2021, Articles U